Czy jesteś pełnoletnim użytkownikiem wyrobów tytoniowych?

Ta strona jest dedykowana wyłącznie dla dorosłych użytkownikow wyrobów tytoniowych. Wszystkie wyroby tytoniowe szkodzą zdrowiu i są uzależniające.

Wypróbuj Iqos-a w swoim domu!
sprawdź, jakie korzyści oferuje Iqos

Kup:

  • IQOS w sklepie online lub u przedstawiciela
  • IQOS sprawdź, czy IQOS Ci odpowiada
  • IQOS jeżeli IQOS nie spełni Twoich oczekiwań,
    możesz go zwrócić w ciągu 14 dni

Informacja o prawie do odstąpienia od umowy, wynikającym z art. 27 Ustawy o prawach konsumentów.

lub

Wypróbuj i testuj:

  • IQOS wypróbuj u przedstawiciela
    lub w sklepach stacjonarnych IQOS
  • IQOS testuj IQOS-a przez 7 dni bezpłatnie w swoim domu
  • IQOS jeżeli Ci się spodoba, kup w sklepie online, u przedstawiciela lub w sklepie stacjonarnym

Informacja o możliwości zawarcia umowy sprzedaży IQOS na próbę, zgodnie z art. 592 par. 1 Kodeksu cywilnego. Cena płatna po upływie 7 dni próby, jeśli Konsument uzna IQOS za dobry.

Ta strona jest dedykowana wyłącznie dla dorosłych palaczy i jest sklepem internetowym rekwizytu tytoniowego podgrzewającego tytoń. Ten wyrób tytoniowy szkodzi zdrowiu i jest uzależniający. Administratorem Twoich danych osobowych jest Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie (31-982), al. Jana Pawła II 196 [PMPL-D]. Twoje dane mogą być przetwarzane w celu: 1) zawarcia i realizacji umowy sprzedaży za pośrednictwem serwisu internetowego, 2) zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług świadczonych drogą elektroniczną zgodnie z regulaminem serwisu internetowego, 3) kontaktu ze strony PMPL-D, lub/oraz 4) marketingu własnych produktów i usług PMPL-D. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust 1 lit. b) i f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz wycofania zgody na kontakt, aby to zrobić prosimy o wysłanie emaila na adres contact.pl@iqos.com lub o kontakt z infolinią pod nr 801 801 501 lub (+48) 22 455 14 04 (koszt połączenia według stawki Twojego operatora). Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w Polityce Prywatności.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies, aby zapewnić użytkownikom komfort przeglądania. Dalsze przeglądanie witryny oznacza wyrażenie zgody na otrzymywanie z niej plików cookies.