Ta strona jest sklepem internetowym rekwizytów tytoniowych przeznaczonych dla dorosłych palaczy, którzy w przeciwnym razie dalej paliliby papierosy lub używali innych produktów nikotynowych w Polsce. Produkty do podgrzewania tytoniu PMI nie są alternatywą dla rzucania palenia i nie zostały zaprojektowane w tym celu.

JEŚLI JESTEŚ PEŁNOLETNIM PALACZEM LUB UŻYTKOWNIKIEM WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH NIKOTYNĘ, PROSZĘ WYBIERZ MIESIĄC ORAZ ROK URODZENIA:

POZNAJ IQOS-a
BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.

Wypełnij formularz – skontaktujemy się z Tobą i powiemy o dostępnych opcjach wypróbowania IQOS bez wychodzenia z domu.

Uzupełnij poprawnie to pole.

Uzupełnij poprawnie to pole.

Uzupełnij poprawnie to pole.

Jestem pełnoletnim użytkownikiem wyrobów tytoniowych i jestem zainteresowany kontaktem z Przedstawicielem IQOS.

Wyrażenie zgody jest konieczne, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować

Podany numer telefonu jest nie poprawny.

Informacja o możliwości zawarcia umowy sprzedaży IQOS na próbę zgodnie z art. 592 par. 1 Kodeksu cywilnego. Cena płatna po upływie 7 dni próby, jeśli uznam IQOS-a za dobry.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany w formularzu numer wysłaliśmy SMS-a.
Postępuj zgodnie z instrukcją i potwierdź chęć kontaktu z przedstawicielem.

Ta strona jest dedykowana wyłącznie dla dorosłych palaczy i jest sklepem internetowym rekwizytu tytoniowego podgrzewającego tytoń. Ten wyrób tytoniowy szkodzi zdrowiu i jest uzależniający. Administratorem Twoich danych osobowych jest Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie (31-982), al. Jana Pawła II 196 [PMPL-D]. Twoje dane mogą być przetwarzane w celu: 1) zawarcia i realizacji umowy sprzedaży za pośrednictwem serwisu internetowego, 2) zawarcia i realizacji umowy o świadczenie usług świadczonych drogą elektroniczną zgodnie z regulaminem serwisu internetowego, 3) kontaktu ze strony PMPL-D, lub/oraz 4) marketingu własnych produktów i usług PMPL-D. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust 1 lit. b) i f) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO). Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz wycofania zgody na kontakt, aby to zrobić prosimy o wysłanie emaila na adres contact.pl@iqos.com lub o kontakt z infolinią pod nr 801 801 501 lub (+48) 22 455 14 04 (koszt połączenia według stawki Twojego operatora). Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w Polityce Prywatności.

Cookie Settings