Wprowadź swoją datę urodzenia, aby potwierdzić że jesteś pełnoletnim palaczem lub użytkownikiem wyrobów zawierających nikotynę mieszkającym na terenie Polski.

Ważne informacje

Ta strona jest sklepem internetowym rekwizytów tytoniowych przeznaczonych dla pełnoletnich palaczy, którzy w przeciwnym razie dalej paliliby papierosy lub używali innych produktów nikotynowych w Polsce. Produkty do podgrzewania tytoniu PMI nie są alternatywą dla rzucania palenia i nie zostały zaprojektowane w tym celu.

Polski

Wypróbuj IQOS-a

Przez 14 dni

Wypełnij formularz
Wypełnij
formularz
Wybierz, jak chcesz poznać IQOS-a
Wybierz, jak chcesz
poznać IQOS-a

Ups! Brakuje nam Twojego imienia.

Ups! Sprawdź czy numer jest poprawny.

Wyrażenie zgody jest konieczne, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować

Podany numer telefonu jest nie poprawny.

Wysyłając formularz potwierdzam, że jestem zainteresowany/a wypróbowaniem, zakupem lub przekazaniem mi dodatkowych informacji dotyczących IQOS-a.

Informacja o możliwości zawarcia umowy sprzedaży IQOS na próbę zgodnie z art. 592 par. 1 Kodeksu cywilnego. Cena płatna po upływie 14 dni próby, jeśli konsument uzna IQOS-a za dobry.

Dziękujemy!

Na podany w formularzu numer telefonu wysłaliśmy SMS-a.

Kliknij w link w SMS-ie, aby wybrać jak chcesz wypróbować IQOS-a.

Wygląda na to, że mamy już Twoje dane w naszej bazie.

Skontaktuj się z naszym ekspertem, by dokończyć proces i wypróbować IQOS-a.

Zadzwoń pod numer: 503 280 452

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji:
od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 20:00
oraz w soboty w godzinach 11:00 - 17:00

Jak to działa?

1

Po wysłaniu formularza przejdziesz na stronę, na której wybierzesz najwygodniejszy dla siebie sposób na wypróbowanie IQOS-a.

2

Do wypróbowania otrzymasz IQOS-a 2.4 Plus.

3

Urządzenie możesz testować przez 14 dni.

Często zadawane pytania

Kto może wypróbować IQOS-a?

IQOS-a może wypróbować pełnoletnia osoba paląca, która jest zainteresowana alternatywą dla papierosów. Skorzystanie z opcji wypróbowania IQOS-a jest możliwe tylko raz.

Które produkty mogę wypróbować?

Oferta dotyczy wyłącznie IQOS-a 2.4 Plus.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji?

Po wypełnieniu powyższego formularza zaznacz opcję "Przedstawiciel IQOS". Zadzwonimy do Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania, pomożemy przeprowadzić Cię przez cały proces.

Administratorem danych osobowych jest Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., z/s w Krakowie (31-982), przy al. Jana Pawła II 196 (PMPL-D). Przetwarzamy Twoje dane w celu kontaktu i przekazywania informacji o naszych produktach i usługach. Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Podając dane, wyrażasz zgodę na kontakt i oświadczasz, że jesteś pełnoletnim użytkownikiem wyrobów tytoniowych lub zawierających nikotynę zainteresowanym wypróbowaniem, zakupem lub uzyskaniem informacji o urządzeniu IQOS. Podanie danych jest dobrowolne. Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych oraz wycofania zgody na kontakt. Aby to zrobić, prosimy o wysłanie wiadomości na adres contact.pl@iqos.com lub o kontakt z infolinią pod nr 801 801 501 (koszt połączenia według stawki Twojego operatora). Więcej informacji o tym, jak będziemy przetwarzać dane, znajduje się w Polityce Prywatności.

Dziękujemy.

Za chwilę wybierzesz, jak chcesz wypróbować IQOS-a.